Yaz Spor Okulları Başlıyor

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından ücretsiz hizmete açılan yaz spor okulları başlıyor.Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin gençlere yönelik ücretsiz açtığı yaz spor okulları faaliyete başlıyor.Özellikle çocukların ve gençlerin...

Yaz Spor Okulları Başlıyor
banner230
Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından ücretsiz hizmete açılan yaz spor okulları başlıyor.
Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin gençlere yönelik ücretsiz açtığı yaz spor okulları faaliyete başlıyor.
Özellikle çocukların ve gençlerin zihinsel ve bedensel gelişimleri ile sosyalleşmelerine katkı koymak, ayrıca yeteneklerini ortaya çıkarmak amacıyla sunulan Yaz Spor Okulları kapsamında atletizm, bale, basketbol, buz pateni, jimnastik, futbol, güreş, halk oyunları, judo, satranç, tenis, yüzme gibi birçok branştan eğitim veriliyor.
Projeleri arasında 24 adet halı saha, 5 adet tenis kortu ve 6 adet basketbol ve voleybol sahası ile devam edeceğini belirte Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Çocuklarımızın ve gençlerimizin tozlu ve çamurlu alanlar yerine daha modern sahalarda spor yapmasını sağlamak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Denizli’de yaşayan tüm vatandaşlarımız istediği spor branşını yapması için Büyükşehir Belediyesi olarak tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz” dedi.
YORUM EKLE