Başkan Gürlesin’den Kale’ye Araç Desteği

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin,imzalanan Protokolle Kale Belediyesi'ne Araç Desteği Sağladı.

Başkan Gürlesin’den Kale’ye Araç Desteği
banner230
Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, imzalan protokolle Kale Belediyesi’ne araç desteği verdi.
Pamukkale Belediyesi, araç parkurunda yer alan ve satışa çıkartılmasına karar verilen iş makinesi ve araçları, destek amacıyla Denizli’de ihtiyacı olan küçük belediyelere verildi.
Daha önce Beyağaç, Baklan ve Babadağ Belediyesi’nin ihtiyaç duyduğu araçları ve iş makinelerini imzalanan protokolle ilçe halkının hizmetine sunan Başkan Gürlesin, bu kez de Kale Belediyesi’ne destek sağladı. İhtiyaç duyulan araçlar, iki belediye başkanı arasında imzalanan protokolle ilçeye gönderildi.
Halka hizmet için ihtiyaç duyulan noktalarda Pamukkale Belediyesi olarak üzerlerine düşen görevi yapmaya çalıştıklarını söyleyen Başkan Hüseyin Gürlesin, “Vatandaşlarımıza en iyi hizmetin hızlıca ulaşması noktasında duyarlı olduğumuz vurgulamak istiyorum. Bu kapsamda tüm ilçelerimize destek olmaya devam edeceğiz. Daha önce Babadağ, Baklan ve Beyağaç belediyelerimizle protokoller yaparak ihtiyaçları doğrultusunda araç desteklerimiz oldu. Bugün de Kale ilçemizle böyle bir işbirliği yapıyoruz. Bu protokolle ilçe belediyemizin elini güçlendirmiş olacağız. Denizli’nin en büyük ilçesi olarak, diğer ilçelerimize de imkanlarımız ölçüsünde desteğimiz sürecek” dedi.
YORUM EKLE