Veteriner İşleri Personeline Sertifika

Çorum Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü çalışanlarına “Hayvan Yakalama ve Müdahale Etme” eğitimi verildi.Çorum Belediyesi’nin her alanda olduğu gibi Veteriner işleri ve Hayvan Barınağı konusunda da diğer belediyelere örnek...

Veteriner İşleri Personeline Sertifika
banner230
Çorum Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü çalışanlarına “Hayvan Yakalama ve Müdahale Etme” eğitimi verildi.
Çorum Belediyesi’nin her alanda olduğu gibi Veteriner işleri ve Hayvan Barınağı konusunda da diğer belediyelere örnek teşkil edecek derecede ileri hizmetler yaptığını belirten Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan, “Veteriner İşleri Müdürlüğümüz hayvan yakalama ve hayvanlara müdahale etme konusunda personeline eğitim verdi. Bu eğitime barınakta bulunan bütün personel katıldı. 20 personel bu eğitimi aldı ve başarıyla tamamladı. Personelimize belgelerini takdim ettik.” dedi.
Candan, bu eğitimle hayvan barınağında verilen hizmetin kalitesinin bir çıta daha yükseldiğini vurguladı.
Veteriner İşleri Müdürlüğü Hayvan Barınağı, Veteriner Hekim Mehmet Gültekin’in personele verdiği “Hayvan Yakalama ve Hayvanlara Müdahale” eğitimi ile Çorum Halk Eğitim Merkezi tarafından verilen hijyen eğitimi sayesinde sokak hayvanlarına verilen hizmetlerin standardı artırılırken, eğitim sonunda başarılı olan personele sertifika verildi.
YORUM EKLE