Yavru Şahin’e Hayat Veren Tedavi

İzmir’de yaralı olarak bulunan ve ölmek üzere olan yavru bir şahin, Doğal Yaşam Parkı görevlileri tarafından tedavi edilerek doğaya salındı.İzmir Büyükşehir Belediyesi Doğal Yaşam Parkı’nda görevliler tarafından ölmek üzere olan...

Çevre 05.08.2015, 11:22
Yavru Şahin’e Hayat Veren Tedavi
banner230
İzmir’de yaralı olarak bulunan ve ölmek üzere olan yavru bir şahin, Doğal Yaşam Parkı görevlileri tarafından tedavi edilerek doğaya salındı.
İzmir Büyükşehir Belediyesi Doğal Yaşam Parkı’nda görevliler tarafından ölmek üzere olan yavru bir şahin bulundu. Hemen parktaki veterinerler tarafından tedavi altına alınan şahin, özel olarak uygulanan yöntemlerle hayata döndürüldü. Kısa sürede sağlığına kavuşan yavru şahin, tedavisinin ardından ise görevliler tarafından tekrar doğaya salındı. İzmir Doğal Yaşam Parkı Müdürü Şahin Afşin tarafından salınan yavru şahin, birkaç metre ilerideki yükseltiye konarak bir süre bekledi ve ardından gökyüzüne yükselerek kayboldu.
Öte yandan İzmir Doğal Yaşam Parkı’na getirilen iki tilki yavrusu da yine buradaki veteriner hekimler tarafından tedavi edilerek doğaya bırakıldı.
Yorumlar (0)
banner287
banner269
Namaz Vakti 20 Kasım 2019
İmsak 05:56
Güneş 07:22
Öğle 12:32
İkindi 15:09
Akşam 17:32
Yatsı 18:52

Gelişmelerden Haberdar Olun

@