Nevşehir’de patates hasadı başladı

Nevşehir merkez ilçeye bağlı Çiftlik köyünde patates hasadı protokolün katılımı ile yapıldı.Çiftlik köyünde düzenlenen patates hasadına Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, AK Parti Nevşehir milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Ebubekir Gizligider,...

Nevşehir’de patates hasadı başladı
banner230

Nevşehir merkez ilçeye bağlı Çiftlik köyünde patates hasadı protokolün katılımı ile yapıldı.

Çiftlik köyünde düzenlenen patates hasadına Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, AK Parti Nevşehir milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Ebubekir Gizligider, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, AK Parti Merkez ilçe başkanı Salih Açıkgöz ve çiftçiler katıldı.

Çiftlik köyünde patates hasadına katılan Vali İlhami Aktaş sezonun ilk patates hasadına katılmış olmaktan dolayı son derecem mutlu olduğunu ifade ederken, "Çiftçilere bol bereketli kazançlı bir yıl geçirmesini diliyorum" dedi.

AK Parti Nevşehir milletvekili Mustafa Açıkgöz’de, “Çiftlik köyümüzde ilk patates hasadımızı gerçekleştiriyoruz. AK Parti hükümetleri olarak dün oldu gibi bugün de çiftçilerimizi yalnız bırakmıyoruz. Umut ederiz ki çiftçilerimizin bol ve bereketli bir hasat dönemi geçirmesini diliyorum” diye konuştu.

AK Parti Nevşehir milletvekili Ebubekir Gizligider ise açıklamasında, "Çiftlik köyünde başlatmış olduğumuz hasadın çiftçimize bol kazanç ve bereket getirmesini diliyoruz” şeklinde konuştu.

Daha sonra ise Nevşehir Valisi İlhami Aktaş ve AK Parti milletvekilleri tarlada çiftçiler ile birlikte patates topladı.

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2017, 13:34
YORUM EKLE