Konkasör ve Beton Santrallerinde Değişmez Fabo Kalitesi

Fabo, sadece Türkiye'de değil; dünyanın tam tamına 40 ülkesinde faaliyet gösteren ve ürettiği modern tesisler ile müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılayan çözümler sunar.

Çevre 24.06.2019, 08:00
Konkasör ve Beton Santrallerinde Değişmez Fabo Kalitesi
banner230

Aynı zamanda bu ürünlerin her biri uzun kullanım ömrüne sahip olmaları bakımından da takdir toplamaktadır. Elbette ürünlerin üretiminde kullanılan malzemelerin ve üretim süreçlerindeki işçilik kalitesi de müşterilerin beklentilerini karşılayan unsurlardan diğerleridir. Tüm bunların ve çok daha fazlasının bir araya gelmesi ise Fabo'yu alanında bir numara yapmak adına fazlasıyla yeterlidir. Ne de olsa Fabo kar amacını geri planda tutarak her şeyden önceye müşteri memnuniyetini koyan ve kaliteden asla ödün vermeyen bir firmadır.

Piyasadaki En İyi Fiyat ve Fayda Dengesi

Fabo tarafından üretilen ürünlerin her biri piyasadaki emsal ürünler ile mukayese edildiği zaman en makul fiyatlar üzerinden satışa sunulmaktadır. Bunun yanı sıra müşterilerin satın almış olduğu ürünlerin her biri uzun kullanım ömrüne sahip olması bakımından sadece satın alma aşamasında değil çok daha sonrasında da ekonomik bir kullanım imkanı sunacaktır. Başka bir deyişle Fabo ürettiği ürünlere bakıldığı zaman kalitenin makul fiyata satın alınmasının mümkün olmadığı ya da yüksek niteliklere sahip ürünlerin ancak yüksek fiyatlar üzerinden satışa sunulabileceği anlayışını da tamamıyla yıkmaya adaydır. Fabo müşterileri, doğru tercihi yaptıklarını daha ilk andan itibaren fark edecek ve ürünü kullandıkları her an bunu teyit edeceklerdir. Öte yandan bu ürünler ve hizmetler için ödedikleri makul ücretler de memnuniyetlerini katlayarak artıracaktır.

Geniş Ürün Yelpazesi

Fabo'yu ön plana çıkaran elbette sadece ürün kalitesi ve makul fiyatlı üretim ve satış anlayışı da değildir. Bunun yanı sıra Fabo bünyesinde üretilen ürünler son derece geniş bir yelpaze ile satışa sunulmakta ve her beklentiyi eksiksiz bir şekilde karşılayacak ürünler Fabo kataloglarında yer almaktadır. Üstelik Fabo ile çalışan sanayiciler sadece sıfır ürünler ile de kendilerini sınırlamak zorunda kalmazlar. Fabo ürünleri arasında ikinci el tesisler de yer alır. Bu sayede daha ekonomik tesisler arayanlar ya da beklentilerini bu yönde kuranlar da tam olarak istediklerini Fabo sayesinde bulabilirler. Son olarak Fabo, mobil ya da sabit tesisler için her türlü yedek parçanın da orijinal halini yine en makul fiyatlı ve en kaliteli şekilde müşterileri için temin edebilmektedir.

Mobil Konkasörler ile Çalışma Alanınızı Siz Belirleyin

Fabo ürünleri arasında en çok rağbet görenlerden bir tanesi de mobil konkasörlerdir. Mobil konkasör tesisleri ya tekerlekler ya da paletler ile hareket ettirilir. Bu tesisler daha ziyade sabit bir çalışma alanı bulunmayan ya da tesislerinin yerini sık sık değiştirmeye ihtiyaç duyanlar açısından işlevsel bulunur. Aynı zamanda Fabo, farklı özellik, kapasite ve fiyatlara sahip toplamda 9 farklı mobil konkasör tesisi müşterilerinin beğenisine sunulmaktadır.

Sabit Konkasörler

Fabo tarafından üretilen sabit konkasörler de son derece yoğun rağbet görmektedir. Sabit konkasörlerde tekerlek ya da paletler bulunmaz ve uzun vadeli çalışmalar için kullanılır. Sabit konkasörlerde de tıpkı mobil konkasörler gibi toplamda 9 farklı seçenek yer almaktadır. Bu ürün çeşitlerinin tamamına Fabo web sitesinden rahatlıkla ulaşmak mümkün olabilecektir. Bu sayede ürünlerin detaylı özellikleri ve fiyatları da net bir şekilde öğrenilebilecektir. Elbette müşteri hizmetleri de bu konuda yardımcı olmaya özen gösterecektir.

Beton Santrallerinde Değişmez Tercih

Beton santralleri de sanayiciler için son derece önemli bir ürün olarak tanınır. Bu santrallerin de en uzun kullanım ömrüne sahip ve en yüksek nitelikli çeşitlerini Fabo sayesinde temin etmek mümkün olabilecektir. Beton santrallerinde de tıpkı konkasör çeşitlerinde olduğu gibi sabit ve mobil platform seçenekleri yer almaktadır. Aynı zamanda Fabo müşterileri toplamda 10 farklı sabit beton santrali çeşidi içerisinden beklentileri ve bütçelerine en uygun olanı tercih etme imkanına sahiptir.

Çok Sayıda Referans ile İspat Edilmiş Kalite

Fabo, kalitesini sahip olduğu çok sayıda referans ile de kanıtlanmış bulunmaktadır. Üstelik bu referansların sadece Türkiye'den olmadığını da ifade etmek gerekir. Dünyanın pek çok ülkesinden pek çok markaya ait referanslar, Fabo'nun güvenilirlikte son nokta olduğunu kendisini hiç tanımayanlara dahi ilk bakışta ispat etmek adına yeterlidir.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@