’Burun’ Minik İzleyicilerle Buluştu

Nilüfer Belediyesi, tiyatro tarafından sahneye konan ’Burun’ adlı çocuk oyunu minik tiyatro meraklıları ile buluştu.Nilüfer Belediyesi tiyatro yeni sezona hızlı başladı. Çöl Oyunu ile geçtiğimiz hafta perde diyen Nilüfer Belediyesi tiyatro...

’Burun’ Minik İzleyicilerle Buluştu
banner230
Nilüfer Belediyesi, tiyatro tarafından sahneye konan ’Burun’ adlı çocuk oyunu minik tiyatro meraklıları ile buluştu.
Nilüfer Belediyesi tiyatro yeni sezona hızlı başladı. Çöl Oyunu ile geçtiğimiz hafta perde diyen Nilüfer Belediyesi tiyatro çocukları yönelik oyunlarıyla da sahnede. Daha önce Grimm Kardeşler isimli oyunu sahneye koyan Nilüfer Belediyesi bu hafta da ’Burun’ ile minik izleyicilerin karşısına çıktı. Ahmet Önel’in Nikolai Gogol’un aynı adlı eserinden uyarladığı, Haluk Yüce’nin yönettiği Burun, Nazım Hikmet Kültürevi’nde sahnelendi. Hakan Karaman, Mesut Özsoy, Cansu Ecem Karabulut, Çağrı Büyüksayar ve Uğur Paçacı’nın rol aldığı oyunu minik tiyatro meraklıları ilgiyle izledi. Memur Balkuş’un gezintiye çıkan burnunun keyifli öyküsünün anlatıldığı oyun çocuklardan büyük alkış aldı.
Nilüfer Belediyesi tiyatronun sahneye koyduğu ’Grimm Kardeşler’ her hafta pazar günleri saat 13.00’te Burun isimli oyun da yine her hafta pazar günleri saat 15.00’te izleyici ile buluşmaya devam edecek.
YORUM EKLE