AK Partili Milletvekili Ercoşkun’dan Sert Sözler;

Ak Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun Seçim Çalişmalarini Bolu'nun Dörtdivan İlçesinde Sürdürdü

AK Partili Milletvekili Ercoşkun’dan Sert Sözler;
banner230
AK Parti Bolu Milletvekili ve 1’nci sıra adayı Ali Ercoşkun, “1 Kasım’da bir oy bile çok önemli. Ne kadar çok oy kullanılırsa, vatan hainlerinin barajı aşması da o kadar zor olur. Kime oy verirlerse versinler, muhakkak sandığa gitmelerini seçmenlerimizden önemle rica ediyorum” dedi.
Bolu’nun Dörtdivan ilçesinde seçim çalışmalarını sürdüren Ali Ercoşkun, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Ercoşkun, 1 Kasım erken seçiminin Türkiye için çok önemli olduğuna vurgu yaparak, “"Çözüm Süreci, 30 senedir uluslararası güçlerin maşası olan PKK’yı yok etmek için oluşturulmuş bir çalışmadır. Çözüm Süreci’yle hayata geçen yenilikler oldu. Örneğin, Kürtçe konuşmak yasaktı, Kürtçe isim koymak yasaktı, Kürtçe şarkı söylemek yasaktı. Bu yasağı geçmişte devlet koymuş. Bu yasaklar kaldırıldı. Peki, bu yasakların kaldırılması devletin varlığı ve birliği açısından bir sıkıntı oluşturuyor mu? Osmanlı’dan kalan kültürel zenginliklerimizi bir göz önüne getirirseniz, bunlardan hiçbirinin bize bir sıkıntı yaşatmayacağını görebilirsiniz” diye konuştu.
“Mutlaka sandığa gidin”
Vatandaşların mutlaka sandığa gitmesi gerektiğini ifade eden Ercoşkun, “Bu iş parti meselesi demeden, vatanımızın ve milletimizin, birliğini, bütünlüğünü ve dirliğini yeniden tesis edeceğiz. Sandıktan kim çıkarsa çıksın ama istikrar çıksın. Vatan hainlerinin barajı aşmaması için oylarımızı kullanalım” diye konuştu.
YORUM EKLE