PTT 177.kuruluş yılını kutluyor

PTT kuruluşunun 177.yıldönümü dolayısıyla Nevşehir’de bir dizi etkinlik düzenlendi.PTT’nin kuruluşunun 177. Yıldönümü etkinlikleri kapsamında Valilik önünde bulunan Atatürk Anıtı’na çelenk sunumu yapıldı. Çelenk sunum törenine...

Bilim ve Teknoloji 23.10.2017, 10:48 23.10.2017, 16:17
PTT 177.kuruluş yılını kutluyor
banner230

PTT kuruluşunun 177.yıldönümü dolayısıyla Nevşehir’de bir dizi etkinlik düzenlendi.

PTT’nin kuruluşunun 177. Yıldönümü etkinlikleri kapsamında Valilik önünde bulunan Atatürk Anıtı’na çelenk sunumu yapıldı. Çelenk sunum törenine PTT Başmüdür Vekili Gürbüz Balak’ın yanı sıra şube müdürleri ve PTT çalışanları katıldı.

PTT Başmüdür Vekili Gürbüz Balak yaptığı açıklamada, 177 yıllık bir maziye sahip olan kuruluşumuzun amacı bilim ve teknolojide gelişmeleri takip edip hizmetlerimize uygulayarak üstün hizmet kalitesi ile müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamaktır dedi. Balak, “ Hizmet sunduğu alanlarda yeni ihtiyaç ve beklentilere cevap verebilmek adına bir çok projeyi hayata geçiren PTT, hizmet verdiği alanlarda çeşitli kampanyalar düzenlemekte ve bu manada hizmetlerimizin bilinirliğinin canlı tutulmasına katkı bulunmaya çalışmaktadır. Bu kapsamda 23 Ekim tarihinde kutlanan kuruluş yıldönümümüz münasebetiyle de kampanya düzenledik. Ticari olarak gönderilen kargoların dışında olan posta kargosu ve APS kurye gönderilerine yurt içinde yüzde 25 indirim uygulamaya başladık. Müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket eden 177 yıllık bir maziye sahip olan kuruluşumuzun amacı bilim ve teknolojide gelişmeleri takip edip hizmetlerimize uygulayarak üstün hizmet kalitesi ile müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamaktır” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@