iOS 10 Tanıtıldı - İOS 10 Yeni Özellikleri

Sevdiğiniz her şey daha da iyi iOS 10, henüz bizim en büyük sürümü ile artık. Mesajı kalın yeni yollardan kendinizi ifade edin. güzel tasarlanan Maps ile rotanızı bulun. daha önce hiç Fotoğraflarla gibi anıları yeniden yaşamak. Ve her zamankinden daha fazla apps Siri gücünü kullanın. iOS 10 hakkında söylenecek çok şey var

Bilim ve Teknoloji 14.06.2016, 08:41 14.06.2016, 09:28
iOS 10 Tanıtıldı - İOS 10 Yeni Özellikleri
banner230
Büyük. Kalın. Güzel.
Sevdiğiniz her şey daha da iyi iOS 10, henüz bizim en büyük sürümü ile artık. Mesajı kalın yeni yollardan kendinizi ifade edin. güzel tasarlanan Maps ile rotanızı bulun. daha önce hiç Fotoğraflarla gibi anıları yeniden yaşamak. Ve her zamankinden daha fazla apps Siri gücünü kullanın. iOS 10 hakkında söylenecek çok şey var - burada sadece bizim en sevdiğim şeylerden birkaçı.Kendin yaz. 
kendi el yazınızla bir mesaj gönderin. Arkadaşların mürekkep kağıda akar gibi, bu animasyon göreceksiniz.Hadi kutlayalım. 
"Happy Birthday!" Ya da "Tebrikler!" Tüm ekranı ele animasyonlar ile gibi şeyler söylüyorlar.kişisel bir dokunuş ekleyin. 
ateş topları, kalp atışları, skeçler, ve daha gönder.Hatta videoları üzerinde çizebilirsiniz.uyandırmak için kaldırın. 
Sadece uyandırmak için iPhone pick up. Sizin bildirimleri sizi bekliyor olacak.


Bilginiz. Güvenli.
Gizlilik her zaman önce gelir. Bu yüzden güçler yeni iOS 10 özellikler istihbarat - iletileri Fotoğraflarla Anılar ve tahminler gibi - Apple cihazınızda kalır. Eğer Siri ve Haritalar gibi hizmetler için Apple ile hassas veri paylaşımı ne zaman ve her zaman şifreli ve kullanıcı profillerini oluşturmak için kullanılan olmamıştı.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@