6. Nesil iPod Touch Tanıtımı

Apple teknoloji harikası ürünlerle Apple severlerin karşısına çıkmaya devam ediyor. Her biri birbirinden özel olan ipod Touch serisinin 6. elemanı da çıktı. Tanıtımı da kısa bir süre önce yapıldı. Kısaca 6. Nesil iPod Touch Tanıtıldı.

Bilim ve Teknoloji 20.08.2015, 14:30 22.08.2015, 19:50
6. Nesil iPod Touch Tanıtımı
banner230

        Apple teknoloji harikası ürünlerle Apple severlerin karşısına çıkmaya devam ediyor. Her biri birbirinden özel olan ipod Touch serisinin 6. elemanı da çıktı. Tanıtımı da kısa bir süre önce yapıldı. Kısaca 6. Nesil iPod Touch Tanıtıldı. Diğer tüm ürünler gibi bu üründe herkesi kendine hayran bıraktı.

      Apple’ın yeni ürünü 6. Nesil iPod Touch Tanıtıldı. Hepsinden daha üstün olan yeni iPod modeli piyasaya sürüldü. Yeni iPod modeli 64 bit destekli olan çift çekirdeğe sahip A8 işlemcisiyle adeta baş döndürüyor. Üstelik 6. Nesil iPod Touch 1 GB RAM özelliği ile de göz dolduruyor. Ürün ilk olarak Apple’ın kendi online satış mağazasında satışa sunuldu. 6. Nesil iPod Touch çıkar çıkmaz büyük ilgi gördü.  Ek olarak model 4 inç büyüklüğünde 1136x640 piksel ekrana sahiptir. 500 cd/m2 parlaklığa da sahiptir. 326 ppi yoğunluğa sahip olması da bir diğer özelliğidir. 6. Nesil iPod Touch  8 Megapiksel iSight kameraya sahiptir. F/2.4 diyafram aralığındadır. Modelin kamerası 120 fps yavaş video çekimi yapabilmektedir. Modelin ön kamerasında bir değişim yapılmamıştır. 5. Üründe olduğu gibi 6. Da da yine 1.2 Megapikseldir. Ön kameranın diyafram aralığı ise F/2.2 dir. Ayrıca ön kameranın 720 p video kayıt gücü vardır. 6. Nesil iPod Touch altı farklı renk seçeneğine sahiptir. Farklı renk seçenekleri de farklı renk zavkine sahip kişilerin kullanımını sağlamaktadır. 6.1 mm kalınlığa sahiptir. 88 gr ağırlığa sahip olması da kullanım kolaylığını artıran bir özelliğidir. Fiyat olarak da ciddi derecede yüksek rakamlara sahiptir. Fakat ürünün özelliklerine göre oldukça uygun diyebileceğiniz bir fiyatı vardır.

   Güçlü yapılı 6. Nesil iPod Touch Tanıtıldı ve hızla alınmaya devam ediyor. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@