PTT Bayramda Güvenlik Güçlerini Unutmadı

Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü (PTT) tarafından "Tebrik Kartı Bizden Güvenlik Güçlerimize Göndermesi Sizden" kampanyası düzenlendi.Ramazan Bayramının yaklaşması dolayısıyla PTT tarafından gerçekleştirilen kampanya sayesinde...

PTT Bayramda Güvenlik Güçlerini Unutmadı
banner230
Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü (PTT) tarafından "Tebrik Kartı Bizden Güvenlik Güçlerimize Göndermesi Sizden" kampanyası düzenlendi.
Ramazan Bayramının yaklaşması dolayısıyla PTT tarafından gerçekleştirilen kampanya sayesinde Doğu ve Güneydoğuda askerlik görevini yapan askerlere bayram kartı gönderiliyor. Örnek davranışa Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, İl Emniyet Müdürü Vekili Hicri Görgülü, 9. Jandarma Alay Eğitim Komutanı Albay Mehmet Yiğit, İl Müftüsü Necati Akkuş, AK Parti Bilecik İl Başkanı Fikret Karabıyık, toplum destekli polisler ve vatandaşlar da kart göndererek destek oldu.
’Tebrik Kartı Bizden, Güvenlik Güçlerimize Göndermek Sizden" kampanyası hakkında açıklama yapan PTT Bilecik Baş Müdürü Halit Taşpınar Güneydoğu ve Doğuda bulunan askerler için böyle anlamlı bir şey yapılmasına vesile olmanın mutluluğunda olduklarını belirtti. Sözlerine devam eden Taşpınar, "Milli birlik, beraberlik ile hoşgörü ve kardeşlik duygularımızın pekiştirilmesine katkıda bulunmak amacıyla Şirketimiz tarafından, "Tebrik Kartı Bizden, Güvenlik Güçlerimize Göndermek Sizden" kampanyası düzenlendi. Bugün başlayan kampanyamıza katılacak katılımcılara üzerilerinde ’Size Minnettarız’ yazısı ve 4 farklı obje bulunan kartlar ücretsiz olarak verilecek olup, katılımcılar kartlarını yazdıktan sonra yine PTT iş yerlerimizde bulunan ve 13 il 127 adet polis ve jandarma karakolunu belirten listeden kartlarını göndermek istedikleri karakolu seçip yazacak, yine ücretsiz olarak PTT gişe görevlilerine teslim edeceklerdir. Türkiye’nin bütün PTT iş yerlerinden gönderilecek olan bu kartlar bayram öncesi 4 Temmuz Pazartesi günü varış adreslerine toplu halde teslim edilecektir" dedi.
YORUM EKLE