Başkan Şahin’den Vali Elban’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Osmaneli Belediye Başkanı Ve Ekibi Yeni Göreve Başlayan Bilecik Valisi Süleyman Elban' I Makamında Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundular

Başkan Şahin’den Vali Elban’a Hayırlı Olsun Ziyareti
banner230
Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, göreve yeni başlayan Bilecik Valisi Süleyman Elban’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, Başkan Yardımcısı Hayati Kaba, AK Parti İlçe Başkanı Yalçın Karaca ve AK Parti İl Genel Meclis üyesi Hakan Özkan ile birlikte göreve yeni başlayan Bilecik Valisi Süleyman Elban’ı makamında ziyaret etti. Vali Elban’ın oldukça hızlı ve enerjik şekilde göreve başladığını aktaran Başkan Şahin, "Uyumlu bir çalışma süreci geçireceğimize inanıyorum. Genç ve dinamik bir valimiz. Allah hayırlı uğurlu etsin. İlimize ve ilçelerimize güzel hizmetleri hep birlikte yapacağız" dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Elban ise, "Sayın başkanımız ve ekibi çok güzel ve başarılı hizmetlere imza atmış bir kadro. İnşallah bundan sonraki süreçte de Osmaneli’nin yararına olacak her işte el ele verip, Osmaneli’yi bir adım daha ileri götürmek için çalışacağız" ifadelerini kullandı.
YORUM EKLE