AK Parti Osmaneli İlçe Teşkilatı bayramlaşma töreni düzenledi

AK Parti Osmaneli İlçe Teşkilatı tarafından bayramlaşma töreni düzenlendi.Osmaneli’de bayramın ikinci günü bayramlaşmaların ilki AK Parti İlçe Başkanlığında gerçekleştirildi. Bayramlaşmaya AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir,...

AK Parti Osmaneli İlçe Teşkilatı bayramlaşma töreni düzenledi
banner230
AK Parti Osmaneli İlçe Teşkilatı tarafından bayramlaşma töreni düzenlendi.
Osmaneli’de bayramın ikinci günü bayramlaşmaların ilki AK Parti İlçe Başkanlığında gerçekleştirildi. Bayramlaşmaya AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, AK Parti İl Başkanı Fikret Karabıyık, İlçe Başkanı Yalçın Karaca, İlçe Başkan Yardımcısı Zafer Seyyar, İl Genel Meclis üyesi Hakan Özkan, muhtarlar, sivil toplum kuruluşları ve partililer katıldı.
İlçe Başkanı Yalçın Karaca ve Belediye Başkanı Münür Şahin, Milletvekili Halil Eldemir’e, İl Başkanı Fikret Karabıyık’a ve katılımcılara teşekkür ettiler ve bayramlarını kutladılar. Daha sonra partililerin katıldığı bayramlaşmada konuşan Milletvekili Elmedir, birlik ve beraberlik vurgusu yaparak, "Ülke olarak çok zor zamanlardan geçiyoruz. Bölücülere ve hainlere fırsat verilmeyecek. Ankara’da yaptığımız çalışmalarda Bilecik’i en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyoruz. Başbakanın talimatı ile Meclis tatilini parti olarak kısa kesip çalışmalara devam edeceğiz" dedi.
Muhtarların, partililerin ve vatandaşların sorunlarını dinleyen Eldemir, sorunlarına çare olmaya çalışacaklarını söyledi.
YORUM EKLE