Atv yayınında merak ediliyor Atv kanalında bugün neler var? Ben Bu Cihana Sığmazam Yeni Bölüm bu akşam yayınlanacak mı? Tüm detaylar haber50 dizi haberlerinde

atv ekranlarında yer alan dizilerinin açık ara önde dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam bu akşam da her salı gibi atv ekranlarında olacak. saat 20.00 da başlayacak olan dizinin öncelikle geçen haftadan özeti yer alacak. Saat 21.00 gibi başlaması beklenilen yeni bölüm yayın akışına göre 00.20 e kadar devam edecek.

08: 00 İZLE Kahvaltı Haberleri
10: 00 Müge Anlı ile Tatlı Sert
13: 00 atv Gün Ortası
14: 00 Mutfak Bahane
16: 00 Esra Erol'da
19: 00 atv Ana Haber
20: 00 Ben Bu Cihana Sığmazam 14.Bölüm
00: 20 Bir Küçük Gün Işığı
03: 50 Mutfak Bahane
05: 50 Bir Zamanlar Çukurova

İŞTE YENİ BÖLÜMDEN AYRINTILAR

 Jean Luc, Gülendam'a kaybettiği oğlu Yıldırım Türk'ün oğlu olduğunu ve babasının intikamını almaya geldiğini söyler. Gülendam, Jean Luc'un babasının intikamını kimden alacağını merak eder. Jean Luc, Gülendam'a Cezayir ve ailesiyle ilgili sırlar verir.

Gülendam, ailesini temelden sarsacak bilgilere inanmak istemese de içine bir kuşku düşer. Tatavlalı, Jean Luc'un kim olduğunu çözmeye çalışırken, bir yandan da Cezayir'in zayıf düştüğünü görüp onu tuzağına çeker. Tatavlalı, Cezayir'i akıl oyunlarıyla dolu sürpriz tuzaklara çeker. Cezayir'in ailesiyle ilgili bazı durumlarla yüzleşmesini sağlar.

Leyla, Meltem'e Firuze'den çaldığı bilekliği geri vermesi için baskı yapar. Meltem ve Leyla, Firuze'den özür dilemek için görüşme talebinde bulunur. Leyla ve Firuze'nin karşılaşmasında Leyla, Firuze'yi derinden yaralayacak sözler eder. Leyla'nın Firuze'den zorla özür diletmesi Meltem'in Leyla'ya düşman olmasına sebep olur. Meltem'in üzüntüsünü gören Bekir, farklı hesaplar yapmaya başlar. Bekir geri dönülmez yollara girmek üzeredir.

Jean Luc iddialarını kanıtlayabilecek mi? Firuze üzerinde oluşan kuşkuların farkına varacak mı? Tatavlalı, Cezayir'i tuzağına düşürebilecek mi?

5-bolum-foto-galeri-1665992655186

Hatay TOKİ kura sonuçları 2023 Hatay TOKİ kura çekimi sonuçları canlı izle ekranı yayında Hatay TOKİ kura sonuçları 2023 Hatay TOKİ kura çekimi sonuçları canlı izle ekranı yayında