Burhaniye TARİŞ yeni satış yeri açtı

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, 76 Nolu Zeytin ve Zeytinyağı Tarım Satış Kooperatifi (Tariş), İskele’den sonra Ören Meydanında da satış yeri açtı. Satış yerinin Eyyül sonuna kadar açık kalacağını anlatan Tariş Müdürü Emrah...

Burhaniye TARİŞ yeni satış yeri açtı
banner230
Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, 76 Nolu Zeytin ve Zeytinyağı Tarım Satış Kooperatifi (Tariş), İskele’den sonra Ören Meydanında da satış yeri açtı. Satış yerinin Eyyül sonuna kadar açık kalacağını anlatan Tariş Müdürü Emrah Öztürk, yazlıkçıların Tariş ürünlerine ilgi gösterdiklerini söyledi.
Burhaniye’de Tariş, yazlıkçılara hizmet için İskele’den sonra ilk defa Ören Meydanında da satış yeri açtı. Satış yerinde Tariş’e ait tüm ürünlerin yer aldığını anlatan Müdür Emrah Öztürk,” Zeytin ve zeytinyağından sabuna ve kolonyaya kadar yüzlerce ürün bu mağazalarımızda satılmaktadır. Son yıllarda İskele’e açtığımız satış yeri ilgi gördü. Bu yıl ilk defa Ören’de de satış yeri açtık. Ürünlerimize olan ilgi iyi” dedi. Satış yerinin saat 17.00 ile 24.00 arasında hizmet verdiğini anlatan satış sorumlusu İsmail Geniş’de, Ören’de büyük bir yoğunluk olduğunu söyledi.
YORUM EKLE