Nazgiad’ın Yeni Yönetimi Başkan Alıcık’ı Ziyaret Etti

Nazilli Genç İş Adamları Derneği’nin (NAZGİAD) yeni yönetim kurulu üyeleri, Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ı makamında ziyaret etti.Nazilli Genç İş Adamları Derneği, halka açık düzenleyeceği iftar yemeğine Nazilli Belediye...

Nazgiad’ın Yeni Yönetimi Başkan Alıcık’ı Ziyaret Etti
banner230
Nazilli Genç İş Adamları Derneği’nin (NAZGİAD) yeni yönetim kurulu üyeleri, Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ı makamında ziyaret etti.
Nazilli Genç İş Adamları Derneği, halka açık düzenleyeceği iftar yemeğine Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ı davet etti. Yaklaşık 2 bin kişinin katılmasını bekledikleri yemeğe Başkan Alıcık’ı makamında ziyaret ederek davet eden NAZGİAD’ın yeni Yönetim Kurulu üyeleri Yeni yönetim olarak projeleri hakkında da Başkan Alıcık’a bilgiler verdi.
Nisan aydında dernek üyelerinin büyük çoğunluğunun katılımıyla gerçekleştirilen genel kurulda oy çokluğuyla tek aday ve tek listeyle yapılan seçimde Başkanlığa seçilen Ali Başol, Yönetim Kurulu üyeleri Soner Yelkovan, Erol Karakuş, Murat Akgün, Belgin Artam, Halil Canatan ve Selda Aktan Başkan Alıcık’a, yeni dönemde Dernek olarak teslim aldıkları bayrağı en üst seviyelere taşıyacaklarını belirttiler. Dernek Başkanı Ali Başol; “Ülkemizin en önemli kaynağı girişimci, eğitimli ve donanımlı insanlardır. Biz işadamlarının çalışma ve gayretleri bölgemiz ve Nazilli’miz için büyük önem taşımaktadır. Bizde yeni çalışmalarımızda kurumsal kimliği ve yaratacağı sinerji ile Nazilli Genç İşadamları Derneği’nin şehrindeki ve bölgesindeki mülki idare, yerel yönetim, kamu kurum ve kuruluşları, meslek odaları ve diğer sivil toplum kuruluşları ile karşılıklı görüş alış verişi çerçevesinde katılımcı ve katma değer yaratan bir anlayışla pozitif enerjisini yansıtan faydalı ve olumlu her türlü fikri paylaşarak topluma yararlı projeler üretir bir konumda olacağız” dedi.
Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık Yeni Yönetim Kurulu Üyelerinin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek 30 Haziran Perşembe günü Ahmet Şensan Kültür Merkezi’nde düzenledikleri iftar yemeklerinde kendileri ve vatandaşlarla birlikte iftar yapmaktan onur duyacağını ifade etti. Nasip olduğu takdirde İftar yemeğine katılacağını vurgulayan Alıcık, yeni yönetime görevlerinde başarılar dileyerek üzerine düşen her türlü görevde her zaman destek vereceği söyledi.
YORUM EKLE