Kuşadası’nda Cumhuriyet Sergisi Açıldı

Kuşadası Belediyesi İbramaki Sanat Galerisi’nde Cumhuriyetin 92. yılı onuruna "Cumhuriyet Sergisi" açıldı.Ege Bölgesi Görsel ve Plastik Sanatlar Derneği’nin (EGESDER) katkılarıyla düzenlenen disiplinlerarası sergide resim, seramik, geleneksel...

Kuşadası’nda Cumhuriyet Sergisi Açıldı
banner230
Kuşadası Belediyesi İbramaki Sanat Galerisi’nde Cumhuriyetin 92. yılı onuruna "Cumhuriyet Sergisi" açıldı.
Ege Bölgesi Görsel ve Plastik Sanatlar Derneği’nin (EGESDER) katkılarıyla düzenlenen disiplinlerarası sergide resim, seramik, geleneksel Türk sanatları ve fotoğraf çalışmaları yer alıyor.
Cumhuriyetin kuruluşunun 92’inci yıldönümü nedeniyle Kuşadası Belediyesi İbramaki Sanat Galerisi’nde 1 Kasım tarihine kadar açık kalacak olan serginin açılışına Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı’nın eşi Nil Kayalı ve çok sayıda sanatsever katıldı. Törende sergide eserleri yer alan sanatçılar Ayşe Mesude Kumbasar, Cüneyt Koçak, Elçin Önal, Erkan Kösem, Esra Eren Çimen, Ezgi Şimşek, Fatih Şimşek, Furkan Zenginler, Gülsen Çakır, Mehmet Çıbuk, Nehir Sağdıç, Ozan Ünal, Seçil Gürbüz, Semra Ay Çırpan, Senem Aker, Serdar Yörük, Simge Kalfaoğlu ve Ozan Önal’a katılım sertifikaları verildi.
YORUM EKLE