Heykelin Kucağında Unutulan Çanta Paniğe Yol Açtı

Aydın’ın Efeler ilçesinde bir parkın içerisinde bulunan heykelin kucağında unutulan çanta korku ve paniğe neden oldu.Olay, bu sabah saat 10.30 sıralarında Efeler ilçesi Hasanefendi Mahallesi’nde bulunan Barış Selçuk Basın Parkı’nda...

Heykelin Kucağında Unutulan Çanta Paniğe Yol Açtı
banner230
Aydın’ın Efeler ilçesinde bir parkın içerisinde bulunan heykelin kucağında unutulan çanta korku ve paniğe neden oldu.
Olay, bu sabah saat 10.30 sıralarında Efeler ilçesi Hasanefendi Mahallesi’nde bulunan Barış Selçuk Basın Parkı’nda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre; yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu Gençlik Caddesi’nde bulunan Barış Selçuk Basın Parkı içerisinde yer alan Gazeteci Barış Selçuk heykelinin kucağında bir çanta olduğunu görenler, durumu polise haber verdi. Kısa sürede bölgeye ulaşan polis ekipleri, parkı güvenlik şeridiyle kapattı.
ÇANTASINI UNUTTUĞUNU OTOGARA GİDİNCE ANLADI
Bomba imha uzmanı, şüpheli çantayı fünye ile patlatmaya hazırlandığı sırada bölgeye gelen şehirlerarası yolcu taşıma firması servis şoförü, çantanın bir yolcuya ait olduğunu belirtti. Yapılan araştırmada servis saatini parkta bekleyen yolcunun çantasını heykelin kucağında unuttuğu ve servise binip otogara gittiğinde çantasını unuttuğunun farkına vardığı anlaşıldı. Çanta servis şoförüne teslim edilirken, bölge yeniden yaya ve araç trafiğine açıldı.
YORUM EKLE