Didim AK Parti’den 1000 kişilik iftar yemeği

AK Parti Didim İlçe Teşkilatı, Ramazan ayı dolayısıyla Didin Kent meydanında halka iftar yemeği verdi.Didim Kent meydanındaki İftar yemeğine AK Parti Aydın Milletvekili Abdurrahman Öz, Didim Kaymakamı İskender Yönden, AK Parti İlçe Başkanı...

Didim AK Parti’den 1000 kişilik iftar yemeği
banner230
AK Parti Didim İlçe Teşkilatı, Ramazan ayı dolayısıyla Didin Kent meydanında halka iftar yemeği verdi.
Didim Kent meydanındaki İftar yemeğine AK Parti Aydın Milletvekili Abdurrahman Öz, Didim Kaymakamı İskender Yönden, AK Parti İlçe Başkanı Cenk Ünlü, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Seda Sarıbaş, Belediye meclis üyeleri, ilçe yöneticileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.
İftar yemeği kurulan 4 ayrı noktada görevliler tarafından halka dağıtıldı. Yaklaşık bin kişinin katıldığı iftar yemeğiyle ilgili değerlendirme yapan AK Parti İlçe Başkanı Cenk Ünlü “Ramazan ayı dolayısıyla her yıl gerçekleştirdiğimiz iftar yemeğine katılım yoğun olması bizleri de memnun etti. Birlik ve beraberliğimizi pekiştirdiğimiz bu tür etkinliklerin önemli olduğunu düşünüyorum. Katılım sağlayan Milletvekilimiz Abdurrahman Öz’e partililerimiz ve Didim halkına teşekkür ediyorum” dedi.
YORUM EKLE