Başkan Özakcan’dan Öyle Birşey İstediler Ki

Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan’ın bulvar esnafını ziyareti sırasında başkanı karşılarında gören çift şaşkınlık yaşadı.Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan bulvar esnafını ziyaret ederken yoldan geçen Şeymanur ve...

Başkan Özakcan’dan Öyle Birşey İstediler Ki
banner230
Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan’ın bulvar esnafını ziyareti sırasında başkanı karşılarında gören çift şaşkınlık yaşadı.
Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan bulvar esnafını ziyaret ederken yoldan geçen Şeymanur ve Aycan çifti, başkanın yolunu keserek kendisinden imza istediler. Kısa bir süre şaşkınlık yaşayan Başkan Özakcan, çifti kırmayarak isteklerini yerine getirdi ve mutluluk dileklerinin bulunduğu kendi resminin bulunduğu broşürü imzaladı.
“ÇOCUKLARIMIZA ANLATACAĞIZ”
Yaklaşık bir saat önce nikahlandıkları öğrenilen Şeymanur- Aycan Yeniçeri çifti, “Birbirimizi çok seviyoruz ve yaklaşık bir saat önce nikahlandık. Başkanımızı çok seviyoruz, karşımızda görünce heyecanlandık ve şaşırdık. Nikah cüzdanımızla birlikte bize Başkanımız Özakcan’ın tebrik kartı verilmişti. Kendisini karşımızda görünce bu günümüzü ölümsüzleştirmek ve özel bir anımız olsun istedik. O nedenle kendisinden imzanın yanında bizimle fotoğraf çektirmesini istedik. Bizi kırmadı ve kabul etti. Artık çocuklarımıza anlatacağımız bir anımız oldu, kendisine çok teşekkür ediyoruz” dediler.
Başkan Özakcan çiftin istediği imzayı verirken, ”Elinizde bulunan nikah cüzdanından yüzde ellişer ikinizde sorumlusunuz. Bu sorumluluk ve bilinçle birbirinize sarılın ve hep mutlu olun” sözleriyle yeni çifti kutladı ve birlikte fotoğraf çektirdi.
YORUM EKLE