Aydın ASKİ’den ihale açıklaması

Aydın Büyükşehir Belediyesi ASKİ Genel Müdürlüğü, dün yapılması planlanan ihaleyle ilgili olarak basında yer alan iddiaları yalanladı.ASKİ Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada; “ASKİ’de dün yapılması planlanan ihaleyle...

Aydın ASKİ’den ihale açıklaması
banner230
Aydın Büyükşehir Belediyesi ASKİ Genel Müdürlüğü, dün yapılması planlanan ihaleyle ilgili olarak basında yer alan iddiaları yalanladı.
ASKİ Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada; “ASKİ’de dün yapılması planlanan ihaleyle ilgili olarak bölgesel ile yerel basında ve bazı sosyal medya ortamlarında gerçek dışı haberler servis edilmektedir. Üstlenmiş olduğu pozisyon gereği, maksatlı haberlerle kamuoyunu yanıltmayı amaç edinmiş bölgesel gazete ile sosyal medyadaki bazı takipçileri tarafından servis edilen haber ve iddialar tamamen hayal ürünüdür. Mevzuata uygun olarak gerçekleştirilen ihale hazırlıkları ve ihale, katılımcı olmaması sebebi ile gerçekleşmemiştir. İhale ile ilgili olarak gerçek dışı, maksatlı haberleri yapan şahıslar hakkında suç duyurusunda bulunulmuştur” denildi.
YORUM EKLE