Trafik Magandaları Yaşlı Adamı Darp Etti

Balıkesir’in Bandırma ilçesinde yaşlı bir adam trafik magandaları tarafından darp edildi.Abdullah T, aracı ile Bandırma ilçesinden Balıkesir istikametine seyrettiği esnada, tanımadığı bir şahıs tarafından darp edildiğini iddia etti....

Trafik Magandaları Yaşlı Adamı Darp Etti
banner230
Balıkesir’in Bandırma ilçesinde yaşlı bir adam trafik magandaları tarafından darp edildi.
Abdullah T, aracı ile Bandırma ilçesinden Balıkesir istikametine seyrettiği esnada, tanımadığı bir şahıs tarafından darp edildiğini iddia etti. Kendisini darp eden şahsı tanımadığını söyleyen Abdullah T., “Ben Bandırma çıkışında bulunan oto galericiler sitesine gidiyordum. Yolda aracım ile ilerlediğim esnada aracın iç aynasından gördüğüm 10 PY… plakalı araç bir anda önüme kırarak durdu. Aracından inerek üzerime giren sürücü bana yumruk atmaya başladı. Hayatını tehlikeye attığımı iddia ederek bana aracımın camından vurmaya devam etti. Bu esnada ise ürücünün yanında bulunan bir arkadaşı ise onu durdurmaya çalıştı. ‘Ben trafik öğretmenliği yaptım. Ayrıca sizi gördüm, sol şeritten geliyordunuz. Ben sağ şeritten gidiyordum. Bir anda önüme kırdınız’ dedim. Ama dayak yemekten kurtulamadım" diye konuştu.
Olay sonrasında kendisini darp eden şahısların aracının fotoğraflarını çekerek hastaneye giden Abdullah T., aldığı darp raporu ile birlikte polise başvurduğunu ve kendisini darp eden şahıs hakkında şikayette bulunduğunu söyledi.
YORUM EKLE