Suriyeli Aile İle Mahalleliler Arasında Kavga

Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesinde Suriyeli bir aile ile mahalle sakinleri arasında çıkan tartışma, taşlı sopalı kavgaya dönüştü.Olay, Eyüp Nebi Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, evde yüksek sesle müzik dinleyip, iç çamaşırı...

Suriyeli Aile İle Mahalleliler Arasında Kavga
banner230
Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesinde Suriyeli bir aile ile mahalle sakinleri arasında çıkan tartışma, taşlı sopalı kavgaya dönüştü.
Olay, Eyüp Nebi Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, evde yüksek sesle müzik dinleyip, iç çamaşırı ile dolaşan Suriyeliler, evlerinin karşısında oturan ev sahipleri tarafından rahatsız oldukları gerekçesi ile uyarıldı. Uyarılara aldırış etmeyen Suriyeliler, aileye sert tepki verince tartışma çıktı. Tansiyonun bir anda yükselmesi ile tartışma, taşlı sopalı kavgaya dönüştü. Kavgayı gören mahalle sakinleri polise haber verdi. Olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Suriyelileri linç etmek isteyen mahallelileri sakinleştirme çabaları yetersiz kalınca polisler kavgaya müdahale etti. Kavga esnasında 12 yaşındaki bir çocuğun ayağı kırıldı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri çocuğa ilk müdahaleyi yaptı.
Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.
YORUM EKLE