Mersin’de Şüpheli Ölüm

Mersin’de 3 çocuk annesi 52 yaşındaki Ümmühan Kara, evinde ölü bulundu.Edinilen bilgiye göre, okuldan dönen 17 yaşındaki E.K., merkez Mezitli ilçesi Tece Mahallesi’ndeki evinde annesi Ümmühan Kara’yı yerde kanlar içinde yatarken buldu....

Mersin’de Şüpheli Ölüm
banner230
Mersin’de 3 çocuk annesi 52 yaşındaki Ümmühan Kara, evinde ölü bulundu.
Edinilen bilgiye göre, okuldan dönen 17 yaşındaki E.K., merkez Mezitli ilçesi Tece Mahallesi’ndeki evinde annesi Ümmühan Kara’yı yerde kanlar içinde yatarken buldu. Komşuların haber vermesi ile olay yerine giden polis ve sağlık ekipleri, Kara’nın öldüğünü belirledi. Annesinin ağzından ve burnundan kan geldiğini anlatan E.K., polise verdiği ilk ifadesinde, annesini eve giren bir hırsızın öldürmüş olabileceğini iddia etti. Ceset üzerinde yapılan incelemede herhangi bir darp izine rastlanmazken, evde yapılan incelemede de çalınan herhangi bir şeyin olmadığı saptandı.
Mezitli Belediyesi’nde işçi olduğu öğrenilen kocası Beysat Kara ise, eşinin kalp, şeker ve astım hastası olduğunu söyledi. Ümmühan Kara’nın cenazesi, Mersin Üniversitesi (MEÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi Morgu’na götürülürken, ölüm haberini alan yakınları evin önünde uzun süre gözyaşı döktü.
Polis, olayla ilgili soruşturmaya devam ederken, 3 çocuk annesi kadının ölüm nedeninin ise otopsi sonucunda belirleneceği ifade edildi.
YORUM EKLE