Küçük Kızın Hırsızlık Oyunu

Bursa’nın İnegöl İlçesinde Toki Bölgesindeki Bir Eve Hırsızlık Amacıyla Girmek İsteyen Hırsızın, Karşısına Çikan Kızın Kafasına Sert Bir Cisimle Vurarak Bayılttığı İhbari, Küçük Kızın Oyunu Olduğu Ortaya Çikti.

Küçük Kızın Hırsızlık Oyunu
banner230
Bursa’nın İnegöl ilçesinde, bir hırsızın, girdiği evdeki kız çocuğunu başına vurarak bayılttığı iddiasının küçük kızın oyunu olduğu ortaya çıktı.
Edinilen ilk bilgiye göre, Baykoca Mahallesi’nde TOKİ konutlarındaki bir daireyi gözüne kestiren hırsız, evde kimsenin olup olmadığını kontrol etmek için zile bastı. Evde tek başına bulunan 13 yaşındaki L.Ş., çalan zil üzerine kapıyı açtı. Hırsız, küçük kızı kafasına sert bir cisimle vurarak bayılttı. Ardından eve giren hırsız, değerli eşyaları alıp kaçtı.
Karşı komşu, daire kapısının açık olduğunu fark etti. Açık kapıdan içeri bakan komşu, kızı baygın halde buldu. Komşunun haber vermesi üzerine söz konusu daireye gelen İnegöl Emniyet Müdürlüğü ekipleri çevrede araştırma başlatırken, L.Ş, 112 ambulansıyla İnegöl Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.
KÜÇÜK KIZIN OYUNU
Emniyet ekiplerinin evde yaptıkları incelemelere çalınan bir şeyin olmadığı belirlendi. Küçük kızın ilgi çekmek için böyle bir oyun yaptığı anlaşıldı.
YORUM EKLE