Kalp krizi geçiren lise öğrencisi hayatını kaybetti

İzmir’in Ödemiş ilçesinde kalp krizi geçiren Ticaret Odası Anadolu Lisesi 2. sınıf öğrencisi Batuhan Halaç (16) hayatını kaybetti.Edinilen bilgilere göre, İzmir’in Ödemiş ilçesi Zafer Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı’ndaki evlerinde...

Kalp krizi geçiren lise öğrencisi hayatını kaybetti
banner230
İzmir’in Ödemiş ilçesinde kalp krizi geçiren Ticaret Odası Anadolu Lisesi 2. sınıf öğrencisi Batuhan Halaç (16) hayatını kaybetti.
Edinilen bilgilere göre, İzmir’in Ödemiş ilçesi Zafer Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı’ndaki evlerinde anne ve babası ile birlikte olan Batuhan Halaç, karnının ağrıdığını ve kendini ölecekmiş gibi hissettiğini söyledi. Halaç, 15 dakika sonra da oturduğu yerden yığılıp kaldı. Halaç’ın Birgi Fazlı Alpay Sağlık Meslek Lisesi’nde öğretmenlik yapan anne ve babası hemen 112’yi arayıp, eve çağırdıkları komşularının da yardımı ile çocuklarına masaj yaptı. 112 ambulansı ile Ödemiş Devlet Hastanesi’ne kaldırılan genç, yaklaşık bir saatlik müdahaleye rağmen kurtarılamadı.
Daha önce de benzer şikayetlerde bulunduğu belirlenen Halaç’ın cenazesi, İzmir Adli tıp Kurumu’na kaldırıldı. Halaç’ın cenazesi kesin ölüm sebebinin belirlenmesinden sonra toprağa verilecek.
Halaç’ın ölüm haberini alan yakınları ve arkadaşları eve akın etti.
YORUM EKLE