Kafede Laf Atma Kavgası Kanlı Bitti: 1 Yaralı

Batman’da bir nargile kafeye müşteri olarak giren ve kafeteryada bazı müşterilere laf atan şahsı ikaz eden 25 yaşında Emrah G. isimli personel kimliği belirsiz şahıs tarafından bıçaklandı.Alınan bilgiye göre, olay Batman Bahçelievler...

Kafede Laf Atma Kavgası Kanlı Bitti: 1 Yaralı
banner230
Batman’da bir nargile kafeye müşteri olarak giren ve kafeteryada bazı müşterilere laf atan şahsı ikaz eden 25 yaşında Emrah G. isimli personel kimliği belirsiz şahıs tarafından bıçaklandı.
Alınan bilgiye göre, olay Batman Bahçelievler Mahallesi’nde bir nargile kafede meydana geldi. Kimliği belirsiz bir şahıs Nargile Cefa’ya girdi. İddiaya göre kafede bulunan bazı müşterilere laf attı. Laf attığını gören ve 3 yıldır garson olarak kafede çalışan Emrah G., o şahsı ikaz etmek istedi. İkaz’a aldırış etmeyen şahıs ile Emrah G. arasında sözlü başlayan tartışma kısa sürede bıçaklı kavgaya dönüştü. Şahıs belinden çıkardığı bıçağı Emrah G.’ye vurdu. Kanlar içinde yere yığılan Emrah G., işletme sahiplerince özel bir hastaneye kaldırıldı. Burada yapılan ilk müdahalenin ardından yaralı Batman Bölge Devlet Hastanesi’ne sevk edildi. Emrah G’nin hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenilirken Polis olayın hemen ardından kaçan şahıs peşine düştü.
YORUM EKLE