Hastane Acilinde Şüpheli Paket Paniği

Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil giriş kısmında şüpheli paket paniği yaşandı. Fünye yerleştirerek patlatılan paketten balon çıktı.Edinilen bilgiye göre, Eğitim ve Araştırma Hastanesi ana binasının acil giriş kısmında...

Hastane Acilinde Şüpheli Paket Paniği
banner230
Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil giriş kısmında şüpheli paket paniği yaşandı. Fünye yerleştirerek patlatılan paketten balon çıktı.
Edinilen bilgiye göre, Eğitim ve Araştırma Hastanesi ana binasının acil giriş kısmında görevliler ve hasta yakınları battaniye içerisine sarılmış bir paketi fark etti. Durum hastane polisine bildirildi. Hastane polisi şüpheli paket ile ilgili haber merkezine bilgi verdi.
Olay yerine bomba imha uzmanı ve çok sayıda sivil ve resmi ekip sevk edildi. Hastane Yöneticisi Fatih Doğan, Hastane Müdürü Osman Aydın ve çok sayıda yöneticide olay yerine geldi. Hastanenin acile girişler engellenirken, acilde bulunan hasta ve hasta yakınları tahliye edildi. Hastanenin acil girişinde geniş güvenlik önlemleri alan polis ekipleri, Hastane Caddesi’nin bir kısmını trafiğe kapattı.
Bomba imha uzmanı özel kıyafetini giyerek, şüpheli pakete fünye yerleştirerek kontrollü patlama yaptı. Patlatılan şüpheli paketin içerisinden çok sayıda balon çıktı. Paketin patlatılması ve içerisinden balon çıkması vatandaşlara ve yöneticilere rahat bir nefes aldırdı.
Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.
YORUM EKLE