Eskişehir’de Uyuşturucu Operasyonları

Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından düzenlenen uyuşturucu operasyonları sonucunda gözaltına alınan 5 şüpheli adliyeye sevk edildi.Alınan bilgiye göre, Zafer mahallesi Kanalcık sokak ve Zafer mahallesi Gölbaşı sokak içerisinde...

Eskişehir’de Uyuşturucu Operasyonları
banner230
Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından düzenlenen uyuşturucu operasyonları sonucunda gözaltına alınan 5 şüpheli adliyeye sevk edildi.
Alınan bilgiye göre, Zafer mahallesi Kanalcık sokak ve Zafer mahallesi Gölbaşı sokak içerisinde yapılan çalışmalar neticesinde şüpheli şahıslar üzerinde yapılan aramalarda 6.37 gram bonzai maddesi ele geçirilirken, iki eve yapılan eş zamanlı operasyonda satışa hazır halde 29 adet uyuşturucu hap ile 7 adet çıkı halinde esrar maddesi elde edildi. Operasyonlar sonrasında 4’ü kadın olan Z.D.(53), Ç.S.(33), M.G.(21), P.D.(28) ve G.B.(56) isimli şahıslar yakalanarak gözaltına alındı.
Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğüne getirilen 5 şüpheli, işlemlerinin ardından “Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak, Nakletmek, Satmak, Satışa Arz Etmek ve Uyuşturucu Madde Bulundurmak ve Kullanmak” suçlarından adliyeye sevk edildi.
YORUM EKLE