Başkent’te Yangın Korkuttu

Başkent’te mutfak tüplerin ve kasaların içinde bulunduğu metruk binada çıkan yangın korku dolu anların yaşanmasına neden oldu.Alınan bilgiye göre, yangın saat 02.30 sıralarında Yenimahalle, Erol Kaya Sokak’taki bir metruk binada çıktı....

Başkent’te Yangın Korkuttu
banner230
Başkent’te mutfak tüplerin ve kasaların içinde bulunduğu metruk binada çıkan yangın korku dolu anların yaşanmasına neden oldu.
Alınan bilgiye göre, yangın saat 02.30 sıralarında Yenimahalle, Erol Kaya Sokak’taki bir metruk binada çıktı. İçi mutfak tüpleri ve kasaların bulunduğu metruk bir bina henüz bilinmeyen nedenden dolayı yanmaya başladı. Kısa sürede büyüyen alevler binayı sardı. Yangını gören vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine polis ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Yangının büyümesi üzerine polis ekipleri apartmanlardaki vatandaşları sirenlerle uyararak sokağa çıkmalarını sağladı. Sokağa açılan tüm yollara emniyet şeridi çekildi. Yangın, itfaiye ekiplerin yoğun çabasıyla söndürüldü.
Öte yandan yanan metruk binada bulunan mutfak tüplerinin patlamadan binadan çıkarılması mutlak bir faciayı önledi. Yangında can kaybı yaşanmazken metruk bina enkaz haline döndü.
Polis olayla ilgili inceleme başlatıldı.
YORUM EKLE