Bacağındaki Mermi 2 Ay Sonra Fark Edildi

Batmanlı 22 yaşındaki bir kişi, yaklaşık 2 ay önce İstanbul’da silahlı kavga olayına karıştı. Yaralı olarak hastaneye kaldırılan gencin bacağında mermi unutuldu. Gencin bacağında şiddetli ağrı çekmesi sonucu mermi fark edilerek ameliyatla...

Asayiş 08.07.2015, 17:02
Bacağındaki Mermi 2 Ay Sonra Fark Edildi
banner230
Batmanlı 22 yaşındaki bir kişi, yaklaşık 2 ay önce İstanbul’da silahlı kavga olayına karıştı. Yaralı olarak hastaneye kaldırılan gencin bacağında mermi unutuldu. Gencin bacağında şiddetli ağrı çekmesi sonucu mermi fark edilerek ameliyatla alındı.
Edinilen bilgilere göre, iki ay önce İstanbul’da silahlı bir kavgaya karışan D.E.E. (22), yaralı olarak özel bir hastaneye kaldırıldı. Tedavisi yapıldıktan sonra taburcu olan D.E.E. bir süre sonra Batman’a geldi. Tedavisinin üzerinden 2 ay geçtikten sonra sol bacağındaki ağrı şikayeti nedeniyle Batman Bölge Devlet Hastanesi’ne giden D.E.E., ortopedi servisinde tedavi altına alındı. D.E.E.’nin çekilen röntgeninde sol bacağında bir mermi olduğu tespit edildi. Ameliyata alınan gencin sol bacağındaki mermi çıkartıldı.
Konuyla ilgili konuşan talihsiz genç, "İstanbul’da iki ay önce silahlı bir kavgada vuruldum. Ayağıma dört mermi isabet aldı. Bir haftadan beri ağrı çekiyordum. Dün hastaneye geldim. Ayağımın röntgenini çektiler. Çekilen filimin ardından bugün de ameliyata aldılar. Yapılan ameliyatta ayağımda kalan bir mermiyi çıkarttılar" dedi.
Hastanede tedavisi devam eden D.E.E.’nin sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@