Atm Faresi Karı Koca Suçüstü Yakalandı

Kocaeli İzmit’te bulunan bir banka ATM’sine aparat yerleştirerek dolandırılıcılık yapmak isteyen karı koca, polis ekipleri tarafından suçüstü yakalanarak gözaltına alındı.İzmit’te bir alışveriş merkezinde bulunan banka ATM’sinden...

Atm Faresi Karı Koca Suçüstü Yakalandı
banner230
Kocaeli İzmit’te bulunan bir banka ATM’sine aparat yerleştirerek dolandırılıcılık yapmak isteyen karı koca, polis ekipleri tarafından suçüstü yakalanarak gözaltına alındı.
İzmit’te bir alışveriş merkezinde bulunan banka ATM’sinden para çekmek isteyen Y.K. isimli şahıs, ATM’de düzenek olduğunu fark edince durumu polis ekiplerine bildirdi. Kısa sürede olay yerine gelen Asayiş Şube Müdürlüğü Dolandırıcılık Büro Amirliği ekipleri sıkıştırdıkları karttan yaklaşık bin 500 TL para çeken evli çift S.G. (32) ile D.G. (32) isimli iki kişiyi suçüstü yakalayarak gözaltına aldı. Gözaltına alınan S.G. ve D.G. sorgulanmak üzere Asayiş Şube Müdürlüğüne götürüldü. Evli çiftin daha önce de benzer suçlardan kaydının olduğu öğrenildi. Zanlılar, Asayiş Şube Müdürlüğünde tamamlanan işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilirken, görüntü almak isteyen basın mensuplarına da küfür etti.
YORUM EKLE