Akçadağ’da 2 Arkadaşın Öldürülmesi Olayında Soruşturma Sürüyor

Akçadağ İlçesinde 2 Arkadaşın Öldürülmesi Olayı İle İlgili Yürütülen Soruşturmada Polis, 1 Şüphelinin Peşine Düştü.

Akçadağ’da 2 Arkadaşın Öldürülmesi Olayında Soruşturma Sürüyor
banner230
Akçadağ ilçesinde 2 arkadaşın öldürülmesi olayı ile ilgili yürütülen soruşturmada polis, 1 şüphelinin peşine düştü.
İlçe merkezine yakın bir mesafede bulunan Kanlıdere mevkiinde önceki gece yaşanan olayda Osman Günay (40) ve Şemsettin Algan (51) silahla vurularak öldürülmüştü. 2 kişinin öldürülmesi olayı sonrası geniş çaplı soruşturma başlatan polis ekipleri, cinayet anında olay yerinde bulunan E.V. ve S.G.’yi gözaltına alırken, cinayetlerden 15 dakika önce bölgeden ayrıldığı belirtilen İ.E. isimli şahıs da gözaltına alındı.
Cinayet büro ekipleri, geçtiğimiz hafta Akçadağ’da Osman Günay’ın silahlı kavga ettiği kişileri de yakın kıskaca aldı. Öldürülen Osman Günay ile kavga eden İ.P. polis ekiplerince her yerde aranırken, kardeşlerinin de gözaltına alındığı öğrenildi. İ.P.’nin olay sonrası kayıplara karışması, polisin soruşturmasını derinleştirirken, geçtiğimiz hafta yaşanan silahlı kavga sonrası ilçenin önde gelenlerinin devreye girmesi ile Osman Günay ile İ.P.’nin barıştırıldığı da gelen bilgiler arasında.
Öte yandan Akçadağ Devlet Hastanesi’nde otopsi işlemleri tamamlanan Osman Günay ve Şemsettin Algan’ın cenazeleri bugün Akçadağ’da toprağa verildi.
YORUM EKLE