Afyonkarahisar’da Bir Kişi Düştüğü Asansör Boşluğunda Boğularak Can Verdi

Afyonkarahisar’ın Dinar ilçesinde, emeklilik işlemleri için Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) binasına giden yaşlı adam, düştüğü asansör boşluğundaki su birikintisinde boğularak can verdi.Edinilen bilgiye göre, Ahmet Çetin (77) isimli vatandaş,...

Afyonkarahisar’da Bir Kişi Düştüğü Asansör Boşluğunda Boğularak Can Verdi
banner230
Afyonkarahisar’ın Dinar ilçesinde, emeklilik işlemleri için Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) binasına giden yaşlı adam, düştüğü asansör boşluğundaki su birikintisinde boğularak can verdi.
Edinilen bilgiye göre, Ahmet Çetin (77) isimli vatandaş, SGK binasındaki işlerini hallettikten sonra ikinci kattaki tuvalete girdi. Dışarı çıkarken tuvalet kapısı yerine yanlışlıkla, asansör boşluğuna açılan kapıdan çıkan Çetin, adımını atınca yaklaşık 10 metre yükseklikten aşağı çakıldı. Talihsiz adamın düştüğü yerde su birikintisi olduğu ve boğularak hayatını kaybettiği tahmin edilirken olay, bir süre dedesinden haber alamayınca endişelenen torunu M.Ç.’nin tuvalete bakması ile ortaya çıktı. M.Ç: durumu bildirdikten sonra SGK personeli 112 Acil Servis, itfaiye ve polise haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri talihsiz adamın öldüğünü belirlerken, Çetin’in cansız bedeni otopsi yapılmak üzere Dinar İlçe Devlet Hastanesi’ne götürüldü.
Olayla ilgili başlatılan geniş çaplı soru soruşturmanın sürdüğü bildirildi.
YORUM EKLE