5 Lira Vermemek İçin 500 Liradan Oldular

Spor Toto 3. Lig 2. Grup’ta Dün Oynanan Yeni Diyarbakırspor Sivas 4 Eylül Belediyespor Maçında Stadyuma Duvardan Tırmanarak Giren 3 Kişi Polis Ekipleri Tarafından Yakalandı. Biletsiz Olarak Stadyuma Giren 3 Kişi 500 Lira Para Cezası Ve 1 Yıl Spor Müsabakalarından Men Edildi.

5 Lira Vermemek İçin 500 Liradan Oldular
banner230
Spor Toto 3. Lig 2. Grup’ta dün oynanan Yeni Diyarbakırspor Sivas 4 Eylül Belediyespor maçında stadyuma duvardan tırmanarak giren 3 kişi polis ekipleri tarafından yakalandı. Biletsiz olarak stadyuma giren 3 kişi 500 lira para cezası ve 1 yıl spor müsabakalarından men edildi.
Diyarbakır Atatürk Stadyumu’nda dün oynanan Yeni Diyarbakırspor Sivas 4 Eylül maçını yaklaşık 2 bin taraftar izledi. Stadyum ve çevresinde güvenlik önlemi alan polis ekipleri, biletsiz olan taraftarları uzaklaştırdı. Maç başladıktan sonra polis ekiplerinin olmadığını gören isimleri öğrenilemeyen 3 kişi stadyum çevresine yaklaştı. Çevrede kimseyi göremeyen 3 kişi kuzey kale arkasından stadyuma tırmandı. Kale arkasında 3 kişiyi polis ekipleri kamera ile tespit etti. Ekipler, stadyuma biletsiz giren 3 kişiyi yakaladı.
Biletsiz olan stadyuma giren 3 kişinin 500 lira para cezası ve 1 yıl spor müsabakalarından men edildiği öğrenildi.
YORUM EKLE