Muratpaşa’dan Eski Sanayi’de Düzenleme Çalışmaları

Muratpaşa Belediyesi, Eski Sanayi Sitesi’nde çalışmalara devam ediyor.Muratpaşa Belediyesi, eski Sanayi Sitesi’ndeki yol ve otopark düzenlemelerini sürdürüyor. Eski Sanayi Sitesi’ndeki, hurda araçları kaldırtıp, işgalli alanları temizleyen,...

Muratpaşa’dan Eski Sanayi’de Düzenleme Çalışmaları
banner230
Muratpaşa Belediyesi, Eski Sanayi Sitesi’nde çalışmalara devam ediyor.
Muratpaşa Belediyesi, eski Sanayi Sitesi’ndeki yol ve otopark düzenlemelerini sürdürüyor. Eski Sanayi Sitesi’ndeki, hurda araçları kaldırtıp, işgalli alanları temizleyen, kaldırım işgallerine karşı da denetimlerini sıklaştıran Muratpaşa Belediyesi, yol yenileme çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalar; esnafın işi ve ulaşımda olumsuzluklar yaşanmaması amacıyla, pazar günleri yapılıyor.
2 BİN 900 METREKARELİK YOLU
Muratpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Yol Yapım ekipleri, 26 Haziran Pazar günü, eski Sanayi Sitesi 667 ve 668 Sokaklar’da eski asfaltı, freze makinası ile kazıdı. Ekipler daha sonra; 500 ton malzeme kullanarak 2 bin 900 metrekarelik yolu sıcak asfaltla kapladı. Yol çalışması sırasında, kaldırım düzenlemesi de gerçekleştirildi. Muratpaşa Belediyesi ekipleri, çalışmaların pazar günleri devam edecek.
YORUM EKLE