Cumhuriyet Bayramın’da Picasso Ve Ara Güler Sergileri Ücretsiz

Antalya Kültür Sanat'ta Ara Güler Ve Pablo Picasso Sergileri Cumhuriyet Bayramı'nda Kapılarını Tüm Ziyaretçilerine Ücretsiz Olarak Acacak

Cumhuriyet Bayramın’da Picasso Ve Ara Güler Sergileri Ücretsiz
banner230
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Antalya Kültür Sanat’taki (AKS), Ara Güler ve Pablo Picasso sergileri 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda kapılarını tüm ziyaretçilerine ücretsiz olarak açacak.
ATSO tarafından kente kazandırılan AKS, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda kapılarını tüm ziyaretçilerine ücretsiz olarak açacak. Merkezde dünyaca ünlü iki sanatçı olan Ara Güler ve Pablo Picasso’nun sergilerinin görülebileceğini kaydeden Antalya Ticaret ve Sanayi Odası ve ATSO Eğitim Araştırma ve Kültür Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin, “Böylesine özel bir günde herkesi Antalya Kültür Sanat’a bekliyoruz” dedi.
Antalya Kültür Sanat’ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda tüm ziyaretçilere kapılarını ücretsiz açacağını dile getiren Başkan Davut Çetin, merkezin Perşembe günleri 20.00’a kadar da açık olduğunu belirtti.
Antalya Kültür Sanat’ın açılışının ilk ayında 5 bine yakın ziyaretçi ağırladıklarını da belirten Başkan Davut Çetin, mevcut sergilerin 28 Şubat tarihine kadar gezilebileceğini de ifade etti.
YORUM EKLE