Bayılan kadına vatandaştan tahta gölgelik

Antalya'ya Karşıdan Karşıya Geçmek Üzere Bir Anda Yere Yığılan Kadına İlk Müdahaleyi Çevrede Bulunan Vatandaşlar Yaptı. Bir Vatandaş İse 40 Dereceye Yaklaşan Sıcakta Bayılan Kadına Güneş Gelmemesi İçin Ahşap Tahta İle Gölge Yaptı

Bayılan kadına vatandaştan tahta gölgelik
banner230
Antalya’da karşıdan karşıya geçmek isterken bir anda yere yığılan kadına ilk müdahaleyi çevrede bulunan vatandaşlar yaptı. Bir vatandaş ise 40 dereceye yaklaşan sıcakta bayılan kadına güneş gelmemesi için ahşap tahta ile gölgelik oluşturdu.
Olay Teomanpaşa Caddesi üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, karşıdan karşıya geçmek isteyen ve ismi belirlenemeyen kadın bir anda yere yığıldı. Sara nöbeti geçirdiği öğrenilen kadına ilk müdahaleyi çevrede bulunan vatandaşlar yaptı. Rahat nefes alması için düz bir alana yatırılan kadına çevrede bulunan bir vatandaş da güneş gelmemesi için bir ahşap tahtayı eliyle tutarak gölge olmasını sağladı.Uzun süre kadını gölgede tutabilmek için güneşin altında bekleyen vatandaşın görevi , olay yerine gelen 112 Sağlık Ekiplerinin kadını Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırmasıyla son buldu.
YORUM EKLE