Kent tiyatrosu kursiyerleri eğitimlerine devam ediyor

Birbirinden eğlenceli oyunları tiyatro severlerle buluşturan Mamak Belediyesi Kent Tiyatrosu yaz dönemi kurslarına devam ediyor.50 kursiyerin katılımıyla başlayan yaz kurslarında öğrenciler rol, diksiyon, mest, minik dersleri alıyor. Mamak Belediyesi...

Ankara 30.07.2016, 11:02
Kent tiyatrosu kursiyerleri eğitimlerine devam ediyor
banner230
Birbirinden eğlenceli oyunları tiyatro severlerle buluşturan Mamak Belediyesi Kent Tiyatrosu yaz dönemi kurslarına devam ediyor.
50 kursiyerin katılımıyla başlayan yaz kurslarında öğrenciler rol, diksiyon, mest, minik dersleri alıyor. Mamak Belediyesi Konservatuarı Tiyatro Bölüm Başkanı Kenan Olpak eşliğinde çalışmalarına devam eden kursiyerler aynı zamanda ilk sahne deneyimlerini de yaşıyor. Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, “Yaz dönemi tiyatro kurslarında 50 öğrencimiz eğitim alıyor. Kendisini tiyatroda ve sahne sanatlarında geliştirmek isteyen genç yetenekler için bu kurslar iyi bir fırsat” dedi.
Yaz kursları sonrasında başarılı olan öğrenciler Mamak Belediyesi Konservatuarı Tiyatro bölümüne kayıt yaptırabilecek. Kent Tiyatrosu bir yandan da yeni sezonda sahnelenecek olan oyunların çalışmalarına devam ediyor.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@