Çankaya’da bayram öncesi denetimler arttı

Çankaya Belediyesi, Ramazan ayında fırın ve pasta mamulleri üretim yerlerinde yoğunlaştırdığı denetimlere bayram boyunca da devam edecek.Ramazan Bayramı’na sayılı günler kala şekerci, kuruyemişçi, pasta ve unlu mamul imalathanelerinde...

Çankaya’da bayram öncesi denetimler arttı
banner230
Çankaya Belediyesi, Ramazan ayında fırın ve pasta mamulleri üretim yerlerinde yoğunlaştırdığı denetimlere bayram boyunca da devam edecek.
Ramazan Bayramı’na sayılı günler kala şekerci, kuruyemişçi, pasta ve unlu mamul imalathanelerinde sıkı denetim uygulayan Çankaya Belediyesi, vatandaşların tükettiği ürünlerde kullanılan malzemelerin hijyen ve son kullanma tarihi konularında esnafı uyardı. İşletmelerin, gramaj, paketlenme ve etiketlemede özenli davranıp davranmadığını ve kurallara uygun olup çalışıp çalışmadığını inceleyen belediye ekipleri, denetimlerinde olumsuz bir durumla karşılaşmadı. Bayram öncesi alışverişlerinin arttığı günlerde vatandaşların mağdur olmaması için denetimlerini sıklaştıran Belediye ekipleri, çalışmalarını bayram boyunca da sürdürecek.
Çankaya sınırları içerisinde bozuk ürün ve kötü muamele ile karşılaşan vatandaşlar Çankaya Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nün 230 75 51 no.lu telefonundan şikayetlerini iletebilecekler.
YORUM EKLE