Automechanika Fuarına Aksaray’dan Yoğun Katılım

İstanbul Tüyap Fuar Merkezinde düzenlenen Automechika 2015 Fuarına Aksaraylı firmalar ve firma temsilcileri yoğun ilgi gösterdi.Aksaray’dan birçok firmanın da stantlarını kurduğu fuara Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) sektörde faaliyet...

Aksaray 14.04.2015, 14:40
Automechanika Fuarına Aksaray’dan Yoğun Katılım
banner230
İstanbul Tüyap Fuar Merkezinde düzenlenen Automechika 2015 Fuarına Aksaraylı firmalar ve firma temsilcileri yoğun ilgi gösterdi.
Aksaray’dan birçok firmanın da stantlarını kurduğu fuara Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) sektörde faaliyet gösteren üyeleri ile katılım sağladı.
Aksaraylıların fuara katılım göstererek yer almasının Aksaray adına son derece olumlu bulduklarını dile getiren ATSO üyeleri, fuara katılım sağlamalarından dolayı ATSO Başkanı Ahmet Koçaş ve Yönetim Kuruluna teşekkürlerini iletti.
ATSO Başkanlığından yapılan açıklamada, “İnovasyon ve yeni iş bağlantıları dolu dolu geçen bir fuara üyelerimiz ile katılım gösterdik. Ayrıca Fuarda stant açarak ürünlerini tanıtan Aksaraylı Star Depo, Motaysan, Erkul Oto Aksesuar, Beşel Bijon ve Geçgel Otomotiv firmalarımızı da tebrik ediyoruz. Automechanika fuarının diğer bir önemi ise Avrupa’nın 1 numaralı OEM ve satış sonrası etkinliğidir. Bölgedeki tüm otomotiv üretim ve onarım profesyonellerini bir araya getirirken aynı zamanda da KOBİ’lere pazara giriş imkânı sağlamaktadır. Automechanika İstanbul fuarında üyelerimiz Türkiye’den üreticilerin tüm ürün yelpazesini ve yeniliklerini görebildikleri gibi Türkiye ve bölgesel pazarlarda faaliyetlerini arttırmak isteyen uluslararası katılımcılara ait geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi ile de karşılaşma imkanı buldular” denildi.
Yorumlar (0)
banner287
banner269
açık
Namaz Vakti 14 Ekim 2019
İmsak 05:20
Güneş 06:42
Öğle 12:32
İkindi 15:41
Akşam 18:13
Yatsı 19:29

Gelişmelerden Haberdar Olun

@