Vali Erin’den Tarihi Oturakçılar Pazarı Esnafına Ziyaret

Adıyaman Valisi Abdullah Erin, tarihi oturakçılar pazarı esnafını ziyaret etti.Adıyaman’da göreve başladığı 10 günlük süre zarfında ilin sorun ve sıkıntılarına çözüm bulmak amacıyla çoğu zaman gece ve gündüz arasında farkın...

Vali Erin’den Tarihi Oturakçılar Pazarı Esnafına Ziyaret
banner230
Adıyaman Valisi Abdullah Erin, tarihi oturakçılar pazarı esnafını ziyaret etti.
Adıyaman’da göreve başladığı 10 günlük süre zarfında ilin sorun ve sıkıntılarına çözüm bulmak amacıyla çoğu zaman gece ve gündüz arasında farkın olmadığı bir tempoyla çalışmalarını sürdüren Vali Abdullah Erin, tarihi oturakçılar pazarını gezerek esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti. Esnafın iş durumunu sorarak, varsa taleplerini dinleyip tek tek not aldırdı.
Daha sonra tarihi tuz hanına geçen Vali Abdullah Erin, tarihi binayı inceleyerek buradaki kıraathanede oturan vatandaşlarla sıcak ve samimi bir sohbet gerçekleştirdi.
Huzur ve hoşgörü kenti Adıyaman’da birlik ve beraberlik içerisinde ilin hak ettiği noktaya gelebilmesi için yoğun çaba göstereceklerini ifade eden Vali Adullah Erin, “Adıyamanlı hemşerilerime 24 saat kapımız da gönlümüzde açıktır. Bu memleketin çimentosu ve ekonominin lokomotifi küçük esnafımızdır. Adıyaman’ın güzel insanının yaşam standartlarını daha da yükseltmek amacıyla gerçekleştirdiğimiz bu ziyaretlerle esnaf ve vatandaşlarımızın da taleplerini dikkate alarak inşallah ilimizde çok daha güzel projelere hep birlikte imza atacağız" ifadelerini kullandı.
Vali Abdullah Erin’e yoğun ilgi gösteren esnaf ve vatandaşlar ise, ziyaretinden dolayı Vali Erin’e teşekkür ederek, yeni görevinin hayırlı olmasını temennisinde bulunup başarılar diledi.
YORUM EKLE