Milletvekili Halil Fırat, Gölbaşı İlçesini Ziyaret Etti

AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, seçim çalışmaları kapsamında Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesini ziyaret etti.Milletvekili Fırat, Gölbaşı ilçesinde ilk olarak semt pazarını ziyaret etti. Milletvekili Fırat’a büyük...

Adıyaman 25.10.2015, 14:49
Milletvekili Halil Fırat, Gölbaşı İlçesini Ziyaret Etti
banner230
AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, seçim çalışmaları kapsamında Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesini ziyaret etti.
Milletvekili Fırat, Gölbaşı ilçesinde ilk olarak semt pazarını ziyaret etti. Milletvekili Fırat’a büyük ilgi gösterilirken Türkiye’nin içinde bulunduğu durumdan rahatsız olan semt pazarı esnafı 1 Kasımda AK Partiye tam destek vereceklerini söylediler.
Semt pazarını boydan boya gezen Fırat, pazar esnaflarıyla bol bol sohbet edip onlardan dua ve destek istedi. AK parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, daha sonra seçim bürosunu ziyaret ederek partililerle bir araya geldi.
Milletvekili Fırat, daha sonra sırasıyla Karaburun, Çatalağaç, Küçükören, Kösüklü ve Küçükören’e bağlı Söğütlü Mezrasını ziyaret etti.
AK parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, AK partinin tek başına iktidar olmaması için büyük çaba gösteren iç ve dış güçler 1 Kasımda AK partinin tek başına iktidar olmasının önüne geçemeyeceklerini belirterek, “13 yıllık AK parti döneminde hem ekonomik hemde hizmet konusunda büyük yol kat ettik tabi bu başarımızı bazıları tarafından hep engel olunmaya çalışıldı. Biz yılmadan bıkmadan ülkemize ve özellikle gençlerimize hizmet etmeye devam etti. Ve etmeye de devam edeceğiz. Biz AK parti olarak Türkiye’nin ekonomisinin borç batağından çıkararak İMF’YE borç para vermeyi bile teklif ettik bunu kimse inkar edemez yaptıklarımız ve yapacaklarımızı tüm Türkiye biliyor ve görüyor. Bu yüzden 1 Kasımda AK parti vatandaşların desteğiyle yeniden iktidar olacağına inanıyoruz ve çalışmalarımız bu yönde” şeklinde konuştu.
Yorumlar (0)
banner287
banner269
Namaz Vakti 07 Aralık 2019
İmsak 06:10
Güneş 07:38
Öğle 12:37
İkindi 15:06
Akşam 17:27
Yatsı 18:49

Gelişmelerden Haberdar Olun

@