Gençlerden Ahmet Aydın’a Sevgi Seli

Gençlerle bir araya gelen AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın’a gençler yoğun ilgi gösterdi.İlim, Spor ve Kültür Spor Kulübü Derneği tarafından organize edilen toplantıda gençlerle bir araya gelen AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın,...

Gençlerden Ahmet Aydın’a Sevgi Seli
banner230
Gençlerle bir araya gelen AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın’a gençler yoğun ilgi gösterdi.
İlim, Spor ve Kültür Spor Kulübü Derneği tarafından organize edilen toplantıda gençlerle bir araya gelen AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, gençlere tavsiyede bulundu. Adıyaman Belediyesi Konferans Salonu’nda düzenlenen toplantıya AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hakan Gürsoy, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Perihan Gümüş, İlim, Spor ve Kültür Spor Kulübü Derneği hocaları ve çok sayıda dernek üyesi katıldı. AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın’ın ve beraberindeki heyetin salona girmesiyle birlikte gençler yoğun bir sevgi gösterisinde bulunurken, Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, karşılaştığı tablo karşısında oldukça duygulandı. Dernek Başkanı Tekin, “Gençlerimizin vicdani ve ahlaki bilinci yüksek, değerlerine bağlı ve sosyal bireyler olabilmesi için çaba gösteriyor, bunun yanında iyi bir iş sahibi olabilmelerine de katkı sağlamaya çalışıyoruz. Unutulmamalıdır ki, gençlik bir memleketin umudu ve neşesidir o nedenle gençliğe yapılan her yatırımın memleketimize, ülkemize ve hatta tüm insanlığa doğrudan katkı sağlayacağının bilincindeyiz. Derneğimiz, bir spor kulübü olmaktan öte gönülle bir yardım kuruluşu gibi hareket etmeye gayret göstermektedir. Bugün gurur ve şükürle bahsettiğimiz bu faaliyetler çay ocaklarından başka gidecek hiçbir yeri olmayan birkaç arkadaşın ‘Bir gün bir yerlere gelirsek gençlere gererek önemi vereceğiz’ düşüncesiyle yola çıkmış fikirlerin vücut bulmuş halidir” dedi. Salonda karşılaştıkları tablonun kendilerini çok mutlu ettiğini ifade eden Başkan Kutlu, “Belediye başkanı olarak gençlerimizi ve gençlerimizin fikirlerini çok önemsiyorum. Adıyaman için ne yapabiliriz konusunda çalışmalar bekliyorum. Hep birlikte kentimize katkı sağlayalım. Bu vesileyle bizleri bu güzel ortamda buluşturan değerli hocalarımıza teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. Gençlikle her zaman gurur duyduklarını, övündüklerini belirten Aydın, “Eğer gençlik iyi yetişirse böyle bir kesim oluşur. Gençlik şayet kendisini donanımlı hissederse iyi bir şekilde eğitim alırsa, bulunduğu noktada iyi şeyler üretirse kendisine ve ailesine faydalı olursa topluma da faydalı olur. Ama gençlik bazı ideolojik düşüncenin esiri olursa, kandırılırsa o zaman ciddi bir tehdit olur. Gençliğimizin çok daha iyi şartlarda yaşamasını iyi bir gelecek bir sahibi olmasını arzu ediyoruz. Orada burada slogan atan gençlik değil, aynı zamanda düşünen, üreten ve aynı zamanda maneviyatını bilen, geçmişini bilen, tarihini bilen ve inancını bilen bir gençlik olmasını istiyoruz. Eğer sağlıklı bir nesil istiyorsak, güçlü bir nesil istiyorsak ve bu gençliği 203 hedefine ulaştırmak istiyorsak bunu değerli gençlerimizle birlikte yapmalıyız” ifadelerini kullandı.
Aydın, konuşmasının devamında, “Bu ülkeyi yangın yerine çevirmeye çalışıyorlar. Çok uyanık olmamız lazım. Son yıllarda kör ideolojiler gençlerimizin beyinlerini yıkamaya başladılar. Bu nedenle değerli gençlerimize düşen görev bu kardeşlerimizle konuşup onları bu kör ideolojilerin, düşüncelerin elinden kurtarmaktır. Çünkü önümüzde çok önemli bir seçim var. 1 Kasım seçimi olmak ya da olmamak, İstikbal ve İstiklal mücadelesi kadar önemlidir. Gençlerimizin daha iyi bir ülkede yaşaması, huzurlu bir ülkede yaşamasının tek yolu istikrardan geçiyor. O nedenle 13 yıldır milletin iradesiyle iktidarda olan AK Partinin 1 Kasım seçimiyle birlikte yeniden güçlü bir şekilde iktidara gelmesi lazım. Adıyaman’ımızın, Türkiye’nin huzurunu hepimiz istiyoruz. Çünkü güçlü bir Türkiye sadece bizler için değil, bütün İslam coğrafyası için, gözünü, kulağını Türkiye’ye çevirmiş bütün ümmet için çok önemli. O nedenle 1 Kasım’da destek ve dua bekliyoruz, çıktığımız bu yolda Rabbim bizleri mahcup etmesin. Bugün bizleri büyük bir heyecanla, keyifle bağrına basan, geleceğimizin teminatı olan değerli gençlerimize teşekkür ediyor, hepsini yürekten kutluyorum. Bu vesileyle İlim, Spor ve Kültür Spor Kulübü Derneği Başkanı Ayhan Tekin hocama ve diğer hocalarımıza teşekkür ediyorum” dedi.
YORUM EKLE