Adıyaman 02 Cendere Taraftarlar Grubu Üyeleri Bir Araya Geldi

Adıyaman 02 Cendere Taraftar Grubu üyeleri yeni maç sezonu öncesi bir araya gelerek barış ve kardeşlik içerisinde bulunması yönünde toplantı düzenlendi.Yeni maç sezonu öncesi yapılması gerekenlerinde değerlendirildiği toplantıda geçen...

Adıyaman 02 Cendere Taraftarlar Grubu Üyeleri Bir Araya Geldi
banner230
Adıyaman 02 Cendere Taraftar Grubu üyeleri yeni maç sezonu öncesi bir araya gelerek barış ve kardeşlik içerisinde bulunması yönünde toplantı düzenlendi.
Yeni maç sezonu öncesi yapılması gerekenlerinde değerlendirildiği toplantıda geçen maç sezonun da yaşanan olumsuzlukların tekrar yaşanmaması için 02 Cendere Taraftar Grubu yöneticileri ile üyeler arasında gerekli fikir alış verişinde bulunuldu.
Adıyaman 1954 Sporla oynayacak olan bütün takımları kardeşçe, dostça ağırlayacaklarını söyleyen 02 Cendere Grubu Tribün Lideri Arif Öner, “ Yeni sezonda genç kardeşlerimiz ile takımımızı en iyi yerde görmek için üzerimize düşeni layıkıyla yapacağız. Bu yıl şehrimize konuk olarak gelecek takımları dostça, kardeşçe karşılayıp ağırlayacağız ve küfre karşı, hakaretlere karşı omuz omuza durup tribünde ki bu çirkinliğin önüne geçeceğiz. Okul temsilciliklerimiz ve mahalle temsilciliklerimizi kuruyoruz ki daha çok kişiye hitap edelim. Amacımız memleketimizin takımını en iyi yerlerde görebilmek. Başta valimiz, belediye başkanımız, milletvekillerimiz, kulüp başkanımız, yönetim kurulu üyelerimiz ve şehrimizin önde gelen insanlarının desteğiyle inşallah bu yıl takımımızı 3. lige çıkarıp daha sonrasında büyük zaferler geleceğine inanıyoruz” diye konuştu.
YORUM EKLE