Kapaksız Rögarlar Tehlike Saçıyor

Adana’da yol ve kaldırım çalışmaları devam eden Toros Caddesi’nin kaldırımlarında kapakları kapatılmamış rögarlar tehlike saçıyor.Kentin Seyhan ilçesindeki prestijli bölgelerinden Toros Caddesi’nde temmuz ayında yol ve kaldırım...

Kapaksız Rögarlar Tehlike Saçıyor
banner230
Adana’da yol ve kaldırım çalışmaları devam eden Toros Caddesi’nin kaldırımlarında kapakları kapatılmamış rögarlar tehlike saçıyor.
Kentin Seyhan ilçesindeki prestijli bölgelerinden Toros Caddesi’nde temmuz ayında yol ve kaldırım çalışmaları başlatıldı. Çalışmalar kapsamında altyapı unsurları da yeniden düzenlendi.
Cadde boyundaki çalışmalar devam ederken, rögarlar da birkaç ay önce düzenlendi. Cadde boyunca kaldırımlarda birkaç metre arayla yer alan rögarların üzerine kapak kapatılmadığı görüldü.
Çevre esnafı, birkaç aydır açık olan rögarların üzerine kendi imkanlarıyla çeşitli malzemeler koyarak olası kazaları önlemeye çalıştıklarını ancak özellikle akşam saatlerinde tehlikenin daha da arttığını söyledi.
Bazı vatandaşlar ise görme engelliler için yapılan sarı şeritler ile parke taşlarının gelişigüzel döşendiğini söylediler.
YORUM EKLE