Çetin: "Adana için çalışıyoruz"

Doğu Akdeniz Belediyeler Birliği (DABB) ve Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Ramazan Bayramı’nın huzurlu ve sağlıklı bir şekilde yaşanması için gerekli tüm hazırlıkların yapıldığını söyledi.Çukurova ilçesinde belediye ekipleri,...

Çetin: "Adana için çalışıyoruz"
banner230
Doğu Akdeniz Belediyeler Birliği (DABB) ve Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Ramazan Bayramı’nın huzurlu ve sağlıklı bir şekilde yaşanması için gerekli tüm hazırlıkların yapıldığını söyledi.
Çukurova ilçesinde belediye ekipleri, ibadethane, çöp konteynırları, sokak ve kaldırım temizliklerini gerçekleştirdi. Ekipler, Çukurova ilçesi dışında Feke, Saimbeyli, Tufanbeyli, Pozantı gibi ilçelerde de temizlik çalışması yaptı.
Temizlik çalışmalarının, gece gündüz aralıksız devam ettiğini belirten Başkan Soner Çetin, “Bu çalışmaların yanı sıra, farkındalık yaparak, ‘Bahar Temizliği’, ‘İbadethane Temizliği’ etkinliklerimiz de düzenli olarak devam ediyor. Ramazan ayı nedeniyle, bu çalışmalarımızı daha da yoğunlaştırarak devam ettirdik. Bayram öncesinde tüm hazırlıklarımızı tamamladık” dedi.
Bu hizmetleri sadece Çukurova’da değil, çevre ilçelerde de gerçekleştirdiklerinin altını çizen Çetin, “Halkımızdan gelen talepler üzerine, Adana’nın her yerine hizmetlerimizi sürdüreceğiz. Halkımızın rahat ve huzurlu bir ortamda yaşaması, bayramını mutlu geçirmesi için tüm imkanlarımızı seferber ettik” diye konuştu.
YORUM EKLE