Anafartalar Spor Kulübü’nde Şampiyonluk Kutlaması

Bu sezon Minik Kızlar Voleybol kategorisinde Adana şampiyonu olan Anafartalar Spor Kulübü gerçekleştirdiği sezonun son antrenmanı sonrasında mini bir şampiyonluk kutlaması ile sezonu kapattı.Antrenör Göksel Özbek’in sezon boyu göstermiş...

Anafartalar Spor Kulübü’nde Şampiyonluk Kutlaması
banner230
Bu sezon Minik Kızlar Voleybol kategorisinde Adana şampiyonu olan Anafartalar Spor Kulübü gerçekleştirdiği sezonun son antrenmanı sonrasında mini bir şampiyonluk kutlaması ile sezonu kapattı.
Antrenör Göksel Özbek’in sezon boyu göstermiş oldukları çalışma azmi ve başarılarından dolayı teşekkürlerini alan minik kızlar çok başarılı bir sezon ardından Adana Şampiyonu olmanın mutluluğunu ve coşkusunu yaşadıklarını söylediler.
Antrenör Göksel Özbek, bu sezon ipi önde göğüsleyerek Adana şampiyonu oldukları için mutlu olduklarını, sonraki yıllarda çalışmalarının artarak süreceğini belirterek gelecekte Türkiye voleyboluna büyük hizmetler verecek sporcular yetiştireceklerinin sözünü verdi.
Göksel Özbek, desteklerinden dolayı Kulüp başkanı Sayın Kaptan Bağ, Yönetici Aşkın Turuşkan ve Ahmet Ünal ile yardımcı antrenör Fatma Doğan’a teşekkür etti.
YORUM EKLE