Adana Valisi Demirtaş’ın bayram mesajı

Adana Valisi Mahmut Demirtaş.

Adana Valisi Demirtaş’ın bayram mesajı
banner230
Adana Valisi Mahmut Demirtaş, "Birlik ve beraberliğimizi korumak, huzur ve barış ortamını sürdürmek, kardeşlik duygularımızı geliştirmek için daha çok çaba göstermemiz gerek" dedi.
Vali Demirtaş, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında bayramların, sevincin ve mutluluğun yaşandığı, günlük hayatın getirdiği her türlü üzüntü ve dargınlığın unutulması, küskünlüklerin terk edilmesi ve sevgiyle kucaklaşılan çok özel günler olduğunu belirtti.
Birlik ve beraberliğimizi güçlendiren, paylaşma ve dayanışma duygularının zirveye çıktığı bir bayrama daha kavuşmanın büyük mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Vali Demirtaş, şunları kaydetti:
Milli ve manevi değerlerin doruk noktasına ulaştığı bu özel ve anlamlı günleri fırsat bilerek, birlik ve beraberliğimizi korumak, huzur ve barış ortamını sürdürmek, kardeşlik duygularımızı geliştirmek için daha çok çaba göstermemiz gerektiğini asla unutmamalıyız.
Vatandaşlarımızın bu bayramı huzur ve güven içinde geçirmeleri için gerekli olan tedbirlerin alındığı bayram süresince, görev yapacak olan güvenlik, zabıta, itfaiye ve sağlık personeli başta olmak üzere tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyor, başarılar diliyorum.
Bu duygu ve düşüncelerle, kamu hizmetlerini en iyi şekilde sunmayı hedeflediğimiz Adanalı hemşehrilerimin mübarek Ramazan Bayramı’nı kutluyor, ülkemize, milletimize ve İslam alemine barış, kardeşlik ve huzur getirmesini yüce Allah’tan diliyorum."
YORUM EKLE